Contact

Filias Vestiging Geldrop
Bezoekadres:

Emopad 37F
5663PA Geldrop
T +31 85 48 62 600 
E info@filias.nl 

Anne-Marieke Blankevoort  
  +31 85 48 62 606  
  a.blankevoort@filias.nl  

Tom Bressers
 
  +31 85 48 62 604  
  t.bressers@filias.nl  

Bob Klaassen
+31 85 48 62 621
 b.klaassen@filias.nl

 
Jorn Smulders  
  +31 85 48 62 605  
  j.smulders@filias.nl
 

 
Sara Brouwers  
  +31 85 48 62 607  
  s.brouwers@filias.nl
 

 
Roos van Kemenade  
  +31 85 48 62 603  
  r.vankemenade@filias.nl
 

 
Ellen van Moorsel        
 +31 85 48 62 602  
  e.vanmoorsel@filias.nl

 
Angelina den Otter  
 +31 85 48 62 601  
  a.denotter@filias.nl   


  

Filias Vestiging Rijen
Bezoekadres:
AEROPARC
Ericssonstraat 2
5121 ML  Rijen
T +31 85 48 62 600
E info@filias.nl 

Benthe Mutsaerts       
 +31 85 48 62 620  
  b.mutsaerts@filias.nl

Nick Navest  
 +31 85 48 62 622  
  n.navest@filias.nl
 
Ellen van Moorsel  
  +31 85 48 62 602   
   e.vanmoorsel@filias.nl  
   
Angelina den Otter  
  +31 85 48 62 601  
  a.denotter@filias.nl
 
 


Backoffice


Giulia van Dijck  
 +31 85 48 62 600  
  backoffice@filias.nl

  
Yvonne Manders  
 +31 85 48 62 600  
  y.manders@filias.nl

  
 

Wil je weten wat Filias voor jou kan betekenen? Laat hieronder je vraag of opmerking achter. We komen er dan zo snel mogelijk bij je op terug.

*
*
*
*
*